Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /includes/library/HTMLPurifier.autoload.php on line 17

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /includes/library/HTMLPurifier/Encoder.php on line 74
Jadłospisy - Diatta
Dostęp do tej strony jest chroniony hasłem!
Jeżeli nie otrzymaleś jeszcze hasła skontaktuj się z właścicielem serwisu.
Zatwierdź

Szkoły

Nasze menu dostosowane jest odpowiednio dla dzieci w wieku szkolnym. Tworzymy pełnowartościowe, bogate w witaminy i składniki mineralne posiłki.

Przedszkola i żłobki

W tworzeniu jadłospisu dla najmłodszych opieramy się głównie na wieku dziecka. Regularnie rozszerzamy dietę maluchów, aby kształtować ich nawyki żywieniowe.

Diety

Oferujemy również diety dla dzieci
z alergiami pokarmowymi.
Poprzez udoskonalanie receptur, podajemy posiłki coraz zdrowsze i naturalne.

Jadłospisy

Pełnowartościowe i bogate w witaminy posiłki dla dzieci w każdym wieku.

Nasze jadłospisy przygotowywane są przez wykwalifikowanego dietetyka z uwzględnieniem zasad zdrowego żywienia. Niezwykły smak potraw zawdzięczamy naturalnym przyprawom i świeżym produktom. Jako zasadę przyjeliśmy zero ulepszaczy i zero konserwantów. Wszystkie produkty mączne i wypieki przygotowywane są przez naszych szefów kuchni. W naszej ofercie posiadamy również posiłki dla dzieci ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi.